Na našich stránkach www.loria.sk používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho komfortu pri ich používaní. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení Vášho prehliadača.

 

Špeciálne výhody LORIA.sk

 

+ doručujeme do 24 hodín /*

+ ponúkame iba značkový tovar

+ až 3-ročná záručná doba /**

+ garancia vrátenia peňazí

+ tovar obvykle ihneď k odberu

+ poštovné ZADARMO /***

 

/* Platí pre tovar ihneď k odberu
/** Platí pre vybrané produkty

 

  

  

  

ZNAČKY V E-SHOPE


slovinská značka EXPLORE

česká značka KARTON P+P

Emipo Bagmaster  

EXPLORE Walker STIL

Schneiders  

SPIRIT Karton P+P

 

 

Informácie pre rodičov


Akú školskú tašku pre prváčika ?
Aké zaťaženie tašky je vhodné ?
Termíny školských prázdnin

 
 

 


Copyright
© 2009-2024 LORIA.SK, s.r.o.

Právna doložka | Mapa stránok

.

NOVINKY

arr3Posledné zmeny v Loria.sk03.04.2024 Novinky Bagmaster 2024 . 02.04.2024 Akčné ponuky do 7.4.2024 . 10.03.2024 Novinky...

TOVAR V AKCII

Odporučená cena výrobcu 11,50 EUR
NAŠA CENA 10,95 EUR
skladom
Odporučená cena výrobcu 1,20 EUR
NAŠA CENA 0,95 EUR
skladom
Odporučená cena výrobcu 64,90 EUR
NAŠA CENA 49,90 EUR
skladom

KONTAKTY

LORIA.SK, s.r.o.
Mlynská 2534/25
018 61 Beluša, okr. Púchov
tel: 0903 955 882
info(a)loria.sk
IČO: 46 185 909
IČ DPH: SK2023269952

 


» Alternatívne riešenie sporov
Systém alternatívneho riešenia sporu

 

Informácia o možnosti a podmienkach riešenia sporu

 

Ak nakupujete v našom Internetovom obchode LORIA.sk, je našou prioritou vyriešiť Vaše reklamácie, či prípadné spory a sťažnosti zmierlivo aj bez využitia tretích strán či orgánu dozoru (ŠOI). Reklamáciu môžete riešiť cez reklamačný formulár, odstúpenie od zmluvy môžete urobiť zaslaním písomného prejavu vôle (pozri vzor odstúpenia od zmluvy). Ostatné problémy, námietky a pripomienky nám môžete zaslať cez kontaktný formulár.

 

Napriek tomu Vás v súlade so zákonom č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov informujeme, že na riešenie prípadných sporov, sťažností a reklamácií spojených s Vašimi nákupmi v našom Internetovom obchode LORIA.sk môžete využiť aj niektorý zo subjektov uvedených v Zozname subjektov alternatívneho riešenia spotrebiteľských sporov.

 

Odkaz na platformu pre riešenie sporov on-line je dostupná na stránke:

ec.europa.eu

 

UPOZORNENIE

Spotrebiteľ má právo obrátiť sa na príslušný subjekt Alternatívneho riešenia sporov (ďalej len "ARS") po tom, čo predávajúci na jeho žiadosť o nápravu porušenia jeho spotrebiteľských práv odpovedal zamietavo, prípadne na jeho žiadosť neodpovedal  viac ako 30 dní.

Orgánom kontroly nad dodržiavaním povinnosti poskytnúť súčinnosť subjektu ARS je Slovenská obchodná inšpekcia, okrem dodržiavania tejto povinnosti v sporoch, ktoré sa riešia pred Úradom pre reguláciu sieťových odvetví a pred Úradom pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb. Porušenie povinnosti poskytnúť súčinnosť zákon klasifikuje ako správny delikt, za ktorý orgán dozoru môže uložiť pokutu od 500 eur do 10 000 eur. Ak orgán kontroly uloží predávajúcemu sankciu za porušenie tejto povinnosti, subjekt ARS je oprávnený zverejniť na svojom webovom sídle po dobu najviac 90 dní obchodné meno a sídlo alebo miesto podnikania predávajúceho.


YjZiYmM