Na našich stránkach www.loria.sk používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho komfortu pri ich používaní. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení Vášho prehliadača.
Ok

 

Špeciálne výhody LORIA.sk

 

+ doručujeme do 24 hodín /*

+ ponúkame iba značkový tovar

+ až 3-ročná záručná doba /**

+ garancia vrátenia peňazí

+ tovar obvykle ihneď k odberu

+ poštovné ZADARMO /***

+ garancia najnižšej ceny /***

 

/* Platí pre tovar ihneď k odberu
/** Platí pre vybrané produkty

/*** Platí po splnení podmienok

 

  

HEUREKA recenzie


 

 

  

ZNAČKY V E-SHOPE


slovinská značka EXPLORE

česká značka KARTON P+P

Emipo Bagmaster Loap

 

EXPLORE Walker STIL

 

Schneiders Target

 

SPIRIT Karton P+P

 

 

Informácie pre rodičov


Akú školskú tašku pre prváčika ?
Aké zaťaženie tašky je vhodné ?
Termíny školských prázdnin

 

GRAF závislosti výšky dieťaťa od veku

 

 


Copyright
© 2009-2022 LORIA.SK, s.r.o.

Právna doložka | Mapa stránok

.

NOVINKY

arr3Posledné zmeny v Loria.sk20.07.2022 Novinky STIL 2022 15.06.2022 Novinky BAGMASTER 23.05.2022 Novinky Karton... arr3Poštovné ZADARMO (podmienky) CENNÍK DOPRAVY(platný pre objednávky prijaté od 16. 07. 2022 /koncové ceny s DPH/) .Doprava...

TOVAR V AKCII

NAŠA CENA 34,90 EUR
skladom
NAŠA CENA 54,90 EUR
skladom

KONTAKTY

LORIA.SK, s.r.o.
Mlynská 2534/25
018 61 Beluša, okr. Púchov
tel: 0903 955 882
info@loria.sk
IČO: 46 185 909
IČ DPH: SK2023269952

 Garancia najnižšej ceny v LORIA.sk

Odpíšte si čísla produktov a pošlite nám dopyt na individuálnu cenovú ponuku. Chcem lepšiu ponuku

 

V tíme LORIA.sk si uvedomujeme, že i napriek maximálnemu každodennému úsiliu prispôsobovať našu cenovú ponuku situácii na trhu tak, aby sme poskytovali vždy značkovú kvalitu za rozumné ceny, nie je v našich silách monitorovať celých 100% našej konkurencie. Rovnako tak vieme, že nielen najvyššia kvalita nami ponúkaných produktov, ale aj ich cena včítane poplatkov za ich doručenie ovplyvňuje Vaše rozhodnutie o tom, či nakúpite produkty u nás alebo u našej konkurencie.

Práve preto sme sa rozhodli zaviesť a uplatňovať garanciu najnižšej ceny, čím získate istotu, že u nás môžete nakúpiť kvalitné produkty od praxou overených výrobcov (značkový tovar), a to za najlepšiu cenu na trhu !

Ako funguje garancia najnižšej ceny?

Uplatnením garancie najnižšej ceny u nás Vám zaručujeme, že vždy dostanete tú najlepšiu cenu za produkty včítane poplatkov za ich doručenie. Ak nám do poznámky k objednávke uvediete odkaz na cenovo výhodnejšiu ponuku zhodnej konfigurácie produktov včítane poplatkov za prepravu/doručenie, tak Vám túto výslednú sumu radi vyrovnáme a ako bonus Vám k objednávke pribalíme aj darček !

Aké sú podmienky na uplatnenie garancie?

Garanciu najnižšej ceny je možné uplatniť len na zhodnú konfiguráciu produktov (podľa EAN kódov alebo kódov výrobcov) a po započítaní poplatkov za zhodný typ doručenia produktov z objednávky. V prípade zjavnej odlišnosti porovnávaných produktov z nášho e-shopu a od konkurenčných predajcov nárok na uplatnenie garancie najnižšej ceny zaniká. Garanciu najnižšej ceny je možné uplatniť len na totožné produkty predávané, resp. aspoň doručované predajcami na územie Slovenskej republiky (do porovnania cien sa započítava poplatok za doručenie do rovnakého požadovaného miesta doručenia uvedeného v objednávke).

Ako si uplatniť garanciu najnižšej ceny?

Získať najlepšie ceny uplatnením si garancie najnižšej ceny môžete vpísaním textu "Garancia najnižšej ceny" do políčka "Poznámka" v objednávke so súčasným pridaním odkazu na stránku predajcu, ktoré ceny si chcete v rámci garancie uplatniť. Túto konkurenčnú ponuku starostlivo preskúmame a v prípade dodržania podmienok aj následne uplatníme.

V prípade, že nebude splnená niektorá z podmienok pre uplatnenie garancie najnižšej ceny, v rámci telefonického potvrdenia objednávky si cenu vzájomne odkonzultujeme a cenu upravíme podľa vzájomnej dohody alebo objednávku stornujeme.

 

Dôležité upozornenie !


Vyhradzujeme si právo neuplatniť garanciu najnižšej ceny v prípade konkurenčných cien, ktoré sú zjavne pod priemernou trhovou cenou podľa portálu Heureka, resp. aj v prípade, že vznikne rôzny výklad práva na uplatnenie garancie zo strany spotrebiteľa a zástupcu prevádzkovateľa e-shopu LORIA.sk.

Na produkty, pri ktorých je využitá garancia najnižšej ceny, sa poukážky na zľavu a ani iné akcie e-shopu (darčeky k jednotlivým produktom, poštovné zadarmo a pod.) už nevzťahujú, nakoľko výsledná cena sa fixuje k totožným produktom včítane totožného druhu prepravy/doručenia balíka k spotrebiteľovi.

 


Odpíšte si čísla produktov a pošlite nám dopyt na individuálnu cenovú ponuku. Chcem lepšiu ponuku

 

YjFlZ