Na našich stránkach www.loria.sk používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho komfortu pri ich používaní. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení Vášho prehliadača.

Cenník poštovného

 

Špeciálne výhody LORIA.sk

 

+ doručujeme do 24 hodín /*

+ ponúkame iba značkový tovar

+ až 3-ročná záručná doba /**

+ garancia vrátenia peňazí

+ tovar obvykle ihneď k odberu

+ poštovné ZADARMO /***

+ garancia najnižšej ceny /***

 

/* Platí pre tovar ihneď k odberu
/** Platí pre vybrané produkty

/*** Platí po splnení podmienok

 

 

Certifikáty LORIA.sk

 

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu LORIA.skLORIA.sk je SHOPROKU 2011 Finalista

 

 

 

ZNAČKY V E-SHOPE


Emipo Bagmaster Loap


GRIZZLY Walker STIL


Schneiders Target

 

SPIRIT

 

 

Informácie pre rodičov


Akú školskú tašku pre prváčika ?
Aké zaťaženie tašky je vhodné ?
Termíny školských prázdnin


GRAF závislosti výšky dieťaťa od veku

 

 


Copyright
© 2009-2018 LORIA.SK, s.r.o.

Právna doložka | Mapa stránok

.

NOVINKY

arr3Posledné zmeny v Loria.sk16.04.2018 Nová značka SPIRIT   05.04.2018 EMIPO SETmánia 3-4-5 dielne sety poštovným... arr3Poštovné ZADARMO (podmienky)100% zľava z poplatku za dopravu tovaru sa uplatňuje automaticky pri nákupe tovaru nad 80 Eur... arr3Balík UPS a INTIME do 24 hodín po celej SR Pre ešte väčšiu rýchlosť doručenia balíkov a spokojnosť našich zákazníkov balíky doručujeme...

TOVAR V AKCII

NAŠA CENA 37,90 EUR
do 3 dní
NAŠA CENA 65,90 EUR
skladom
NAŠA CENA 47,90 EUR
skladom

KONTAKTY

LORIA.SK, s.r.o.
Mládežnícka 1889/27
974 04 Banská Bystrica
tel: 0903 955 882
info@loria.sk
IČO: 46 185 909
IČ DPH: SK2023269952

NAJPREDÁVANEJŠÍ

NAŠA CENA 49,90 EUR
do 3 dní
NAŠA CENA 10,90 EUR
do 3 dní
NAŠA CENA 49,90 EUR
do 3 dní

 Balík UPS a INTIME do 24 hodín po celej SR


UPS balík do 24 hod. u Vás !

Pre ešte väčšiu rýchlosť doručenia balíkov a spokojnosť našich zákazníkov balíky doručujeme prioritne s využitím služieb zásielkovej spoločnosti UPS (Slovak Parcel Service). UPS doručuje balíky obvykle do 24 hodín po celej SR. Tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po telefonickom overení a potvrdení Vašej objednávky, resp. po mailovom potvrdení o odoslaní tovaru z Vašej objednávky. 

Objednávky vybavujeme priebežne, objednávky prijaté a telefonicky overené do 12:00 hod. v pracovný deň spravidla expedujeme ešte v ten istý deň, najneskôr však v najbližší pracovný deň po prijatí objednávky.

Tovar je kuriérom UPS doručovaný v pracovné dni v čase medzi 08.00 hod. až 18.00 hod., presný výber hodiny dodania klientom žiaľ nie je možný. Pokiaľ prepravcom nebudete zastihnutý na dodávacej adrese, dostanete do schránky informáciu o ďalšiom pokuse o doručenie.

Pokiaľ potrebujete poznať bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku (zasielame ho ako informáciu mailom klientovi v deň skutočného odoslania zásielky/balíka) vyhľadať Vašu zásielku na stránkach prepravcu UPS v sekcii sledovanie balíkov.

Vďaka tejto službe môžete mať svoj balík u seba už na ďalší pracovný deň po dni objednávky a pri dodržaní podmienok dokonca i ZADARMO.

 

Doručovanie do balíkomatov Balíkomat 24/7


Balík v balíkomate už do 24 hodín !Pre klientov, ktorí z objektívnych príčin nemajú možnosť osobného prevzatia balíka od kuriéra UPS (napr. nemajú možnosť počas pracovnej doby opustiť svoje pracovisko), alebo im jednoducho len nevyhovuje ani prispôsobovanie sa času doručenia zásielky kuriérom, sme pripravili vo vybraných lokalitách na Slovensku doručovanie zásielok do balíkomatov 24/7.

Rovnako tak chceme uspokojiť náročných klientov, ktorí nemajú čas chodiť na poštu počas otváracích hodín, prípadne nechcú strácať svoj drahocenný čas čakaním v rade pri poštovej priehradke.

Preto máme riešenie aj pre náročných a časovo zaneprázdnených klientov:

Balíkomat 24/7 je totiž nový spôsob doručovania zásielok priamo do balíkomatov, ktoré fungujú NONSTOP, teda 24 hodín denne a všetkých 7 dní v týždni !

Kuriér spoločnosti INTIME vloží balík do určeného balíkomatu a klientovi odošle notifikačnú SMS o uložení zásielky spolu s prístupovým 6 miestnym PIN kódom. Balík je v balíkomate uložený 72 hodín od jeho vloženia a je len na klientovi, kedy počas tejto doby tento balíkomat navštívi a balík si prevezme. Pre správne vyzdvihnutie balíka musí mať klient pri sebe otvárací kód z doručenej notifikačnej SMS o uložení zásielky, a tiež aj telefónne číslo, na ktoré bola daná notifikačná SMS o uložení zásielky zaslaná. Pri výbere zásielky z balíkomatu je potrebné postupovať presne podľa inštrukcií zobrazených na displeji balíkomatu. (Pozn.: telefónne číslo sa do balíkomatu zadáva bez znaku "0" na začiatku, t.j. napr. číslo 0903955882 sa zadá správne v tvare 903955882)

V záujme efektívnosti doručovania je klient ešte aj 24 hodín pred uplynutím úložnej doby opäť informovaný notifikačnou SMS, že mu plynie posledných 24 hodín na vyzdvihnutie balíka z balíkomatu.

Nakoľko si uvedomujeme, že v dnešnej uponáhľanej dobe sa plány klientov rýchlo menia, v spolupráci so spoločnosťou INTIME je balík po uplynutí prvých 72 hodín od uloženia v balíkomate vrátený na najbližšie možné servisné stredisko spoločnosti INTIME, kde si ho môže klient vyzdvihnúť osobne  počas najbližších 5 pracovných dní.

LORIA.sk využíva služby balíkomatov 24/7


Výhody INTIME balíkomatov 24/7 pre LORIA.sk

Kompletný zoznam servisných stredísk INTIME a balíkomatov 24/7

Pozrite si používateľkú príručku Balíkomat 24/7

 

M2Y1MjIxOD